.

.

10 парчиња Nuzamas D Ring Bow M8 Thread 304 Не'рѓосувачки челик, лак со прстен, О нараквица за затворање на прстенот, прицврстувач за јаже со жица за заклучување

10 парчиња Nuzamas D Ring Bow M8 Thread 304 Не'рѓосувачки челик, лак со прстен, О нараквица за затворање на прстенот, прицврстувач

DEN 287.84
Залиха
Достапно за нарачка

Сет од 10 Nuzamas 304 Не'рѓосувачки челик M8 D Typer Ring Висок квалитет нерѓосувачки челик со максимална издржливост за трајна употреба. Отпорност на анти-кара и корозија со тешка конструкција. Страничните и лаптопите може да извртуваат или свиткаат Д-прстен. Д-прстенот се користи за прицврстување на Halyards на едра. Малата јамка може да заземе големи товари пред се во линија. Лесен и удобен за употреба. Идеална алатка за местење. Одлично за разни морски и индустриски апликации. Сет од 10 Nuzamas 304 Не'рѓосувачки челик M8 D Typer Ring. Висок квалитет нерѓосувачки челик со максимална издржливост за трајна употреба. Отпорност на анти-кара и корозија со тешка конструкција. Страничните и лаптопите може да извртуваат или свиткаат Д-прстен. Д-прстенот се користи за прицврстување на Halyards на едра. Малата јамка може да заземе големи товари пред се во линија. Лесен и удобен за употреба. Идеална алатка за местење. Одлично за разни морски и индустриски апликации. Опис на производот : Направено од 304 не'рѓосувачки челик за максимална отпорност на корозија и издржливост.

Карактеристики на предлогот

Material:
304 stainless steel
Finishing:
Polished
Size:
M8
Weight Capacity:
400kg
Packaging:
Plastic bag
Package includes:
10 X NUZAMAS 304 STAINLESS STEEL M8 D TYPE Ring:

Купувачи како што избираат