.

.

#8 x 1 1/4 завртки за само-дупчење/филипс/хексадецимална глава/челик/цинк/ #2 точка за вежбање

8 x 1 1/4 завртки за само-дупчење/филипс/хексадецимална глава/челик/цинк/ 2 точка за вежбање

DEN 4159.84
Залиха
Достапно за нарачка

Хекс -мијалник Филипс Завртки за само -дупчење. Произведено за SAE J78 спецификации. Случајот зацврстен на Роквел C50-56 (Core Hardends : Rockwell C32-40). Позлатено од челик. Хекс -мијалник Филипс. Завртки за само -дупчење. Произведено за SAE J78 спецификации. Случајот зацврстен на Роквел C50-56 (Core Hardends : Rockwell C32-40). Позлатено од челик. Завртки за само-дупчење, #8 x 1 1/4 "завртки за само-дупчење / филипс / хексадецимална глава / челик / цинк / #2 точка за вежба.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат