.

.

Ironелезо на закрпи за облека, 19 парчиња железо на закрпи аниме закрпи Демон убиец извезено железо на шиење на декоративни закрпи за апликации за фармерки, јакни, кош?

Ironелезо на закрпи за облека, 19 парчиња железо на закрпи аниме закрпи Демон убиец извезено железо на шиење на декоративни закрпи

DEN 732.80
Залиха
Достапно за нарачка

Широка апликација : Забавен начин да направите поправки на облеката или да прикриете солза или дупка Совршени решенија за фармерки, кошули, дуксери, блузи, торби, капачиња, ранци, чанти и сл. Персонализирајте ги вашите додатоци со овие апликации!. Лесен за употреба : Сите овие значки за апликација се изработени од квалитетна ткаенина со слој на лепак со топло стопено покриено на задниот дел, многу лесен за употреба со одлична погодност. Ако ги сакате посигурни, можете да шиете по страната на апликацијата. Избрани обрасци : Ова е убав асортиман на слатки аниме закрпи.19 парчиња извезени закрпи по пакет. Секоја приближна големина : 1,8-3,3 инчи. Стилски и симпатичен : Овие симпатични закрпи ги направија забавни за правење и носење. Живописна боја и издржлива. Совршена идеја за подароци : Сетот за цртани филмови со железо за шиење може да биде совршена идеја за Божиќ или роденденски подарок за деца и навивачи на Нинтендо. 19 парчиња железо на закрпи за облека, разновидни стилови извезено железо на закрпи DIY SIE APPLIQUE REPAINT PACK на сите инструкции за железо од ткаенина : 1. Зачувајте го задниот дел од лепенката е сув пред да го користите (пластиката не раскинете).

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат