.

.

NRC10J220TR - Фиксни 2 -пини SMD 10J220

NRC10J220TR - Фиксни 2 -пини SMD 10J220

DEN 1064.00
Залиха
Достапно за нарачка

Керамички површински монтирање (SMD) отпорник на чип Фиксиран отпорник на тенок филм SMD. (100 парчиња многу). Нови, никогаш не користени делови. Спакувано во безбедно пакување ESD. Квалитетен прегледан од професионалци во индустријата. Совршен за леб, DIY, производител, поправка, прототип. Керамички површински монтирање (SMD) отпорник на чип. Фиксиран отпорник на тенок филм SMD. (100 парчиња многу). Нови, никогаш не користени делови. Спакувано во безбедно пакување ESD. Квалитетен прегледан од професионалци во индустријата. Совршен за леб, DIY, производител, поправка, прототип.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат