.

.

Еко торба Маримеко

Еко торба Маримеко

DEN 223.04
Залиха
Достапно за нарачка

Полиестер Поставена ткаенина. Затворање на патент. Само миење на рацете. Серија : Пиенинукико. Материјал : полиестер. Боја : 030 бело/црно/маслиново. Земја на потекло : Кина. Поставена ткаенина. Затворање на патент. Само миење на рацете. Серија : Пиенинукико. Материјал : полиестер. Боја : 030 бело/црно/маслиново. Земја на потекло : Кина. Оваа еко-пријателска торба Marmekko е популарна кај креативни обрасци и убави бои. Направено од лесен и издржлив полиестерски материјал, моделот Unikko на Marmeko е безвременска ставка. Се отвора широко и се отвора, така што е лесно да се стават и да се извадат вашите предмети за шопинг. Може да се преклопи во џеб или торба без да биде гломазна. Симпатичната шема е исто како и Маримеко и препорачуваме да ја носите за себе, како и да се совпаѓате со пријателите. Бидејќи ова е паралелен увоз производ, земјата на производство може да се разликува од прикажаниот производ. Спецификациите може да се променат во зависност од времето на пратката.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат