.

.

Eyhlkm M.2 Цврста состојба на солидна состојба ладилник за греење на десктоп компјутер Алуминиум Алуминиум Бакар 2280 SSD радијатор за ладење подлога

Eyhlkm M.2 Цврста состојба на солидна состојба ладилник за греење на десктоп компјутер Алуминиум Алуминиум Бакар 2280 SSD радијатор

DEN 5335.52
Залиха
Достапно за нарачка

Апликација : Поддршка едностран/двостран M2 2280 Solid State Drive. Материјал : Алуминиумска легура + бакар. Метод на ладење : Пасивно ладење. Големина на производот : 80 x 24 x 20mm/3,15 x 0,94 x 0,79 ". МОДЕЛ ЗА МОДЕЛ : М2 Подлога за ладилник. Апликација : Поддршка еднострана/двостран M.2 2280 Цврста состојба на Дрвматеријал : Алуминиумска легура + Метод на бакарколинг : Пасивно ладење Производство Големина на големината на производот : 80 x 24 x 20mm/3,15 x 0,94 x 0,79 "Број на модел : M2 Cooler Padtype : Laptop Doking Stations Package Список на пакети : 1x HDD докинг станица до различен монитор, бојата може да има разлика.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат