.

.

CGSignLab | „Те молам, дојди повторно -пукав“ Премиум акрилен знак | 18 x12

CGSignLab | „Те молам, дојди повторно -пукав“ Премиум акрилен знак | 18 x12

DEN 918.08
Залиха
Достапно за нарачка

Изграден во САД Избледи и отпорни на абразија УВ мастило. Печатен раб до раб-Целосно крварење. Индустриско-платно-знаци. Индустриско-платно-знаци. Акрилните знаци се одличен начин да го покажете вашиот бизнис со својот јасен, чист и професионален изглед. Нашето второ печатење на површината му дава дополнителен допир на сјај и елеганција на вашиот дизајн. Овие прифатливи, но сепак издржливи знаци се убаво прикажани со метални метални метали.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат