.

.

RealPlus 2 пакет тројно вшмукување чаша за вшмукување, тешка алуминиумска легура 3 чаши за вшмукување со прицврстена чаша за вшмукување рачка професионален кревач на с?

RealPlus 2 пакет тројно вшмукување чаша за вшмукување, тешка алуминиумска легура 3 чаши за вшмукување со прицврстена чаша за вшмукување

DEN 463.84
Залиха
Достапно за нарачка

Овој троен кревач на чаша за вшмукување изграден со трајно тело на алуминиумска легура, природни влошни вшмукувачи и пластична рачка со тешка должност Максималниот капацитет на оптоварување на подигнување околу 350 фунти на ниво; Капацитет на оптоварување околу 320 фунти во вертикална. Секоја плочи за вшмукување е со дијаметар од околу 4,5 инчи. Табовите со црни флип-надолу го прават погодно да се заклучи вшмукувањето во место и обезбедува стабилност. Плоча за вшмукување чаша со три лостови за заклучување на брзо ослободување, плус три резервни лостови за заклучување за да се оддели кревачот од предметот. Одлично за кревање, движење, влечење, зафаќање, ракување со материјали како што се стакло, огледало, метален лим, итн. Може да се користи како заби за заби за автомобил, фрижидер или машина за машина за перење. Feature Material : aluminum alloy body & natural rubber suction pads Cup Diameter : 4.7 inch Horizontal Suction : 350lbs Vertical Suction : 320lbs Item Weight : 1.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат