.

.

Приватност IQ 15,6 инчен лаптоп екран за приватност-филм-филтер за 16: 9 дисплеј со широк екран; приватност од 60 степени, напредно анти-сјај, намалување на светлината и ф?

Приватност IQ 15,6 инчен лаптоп екран за приватност-филм-филтер за 16: 9 дисплеј со широк екран; приватност од 60 степени, напредно анти-сјај,

DEN 2.00
Залиха
Достапно за нарачка

Димензии : Privacyi Q 156 "16 : 9 Димензии на односот на аспект како што следува; 13 9/16" (345 mm) во ширина, 7 5/8 "(195 mm) во висина, 15,6" дијагонала. Екраните за приватностИК се дизајнирани да се вклопат со најразлични 15,6 "16 : 9 монитор. Многу важно е да се измерат и да се проверат двојно мерењата на ширината и висината на вашиот екран пред да нарачате. Инсталирајте опции : Имате два избори за инсталирање на филтер за приватност. Опција 1 вклучува висока Квалитетни лепливи ленти што можат да се постават на надворешните рабови на вашиот филтер за приватност, и едноставно прикачете на вашиот лаптоп; опцијата 2 вклучува табулатори за монтирање на слајдови, кои ја прикачуваат вашата рамка на вашиот монитор, овозможувајќи ви лесно да го отстраните вашиот филтер за приватност од вашиот екранот за монитор Кога е потребно. Сите додатоци и упатства за инсталација се вклучени во пакувањето. Приватност и заштита од сина светлина : Филтрите за приватност се дизајнирани со повеќе слоеви за да обезбедат јасен вид од гледање од директен агол и заштита на приватност под агол од 60 степени. Екраните, исто така, обезбедуваат заштита од сина светлина, анти-сјај и УВ светлина за да помогнат при напрегање на очите по часови на време на екранот за да се спречат главоболките и да ви овозможат полесно да се одморите на крајот на работниот ден и да одморите полесно во текот на ноќта. Патување и отворено работно место : Со ограничената област за гледање од 60 степени, екранот за филтрирање Privacy IQ ви овозможува самоуверено да ги гледате вашите приватни информации со други луѓе наоколу. Знаејќи дека вашите информации се обезбедени на специфични параметри, ќе можете слободно да се справите со вашите работи и со помалку стрес. Содржина на пакетот : Пакетот Privacy IQ вклучува премиум 15,6 "зацрнет филтер, крпа за чистење, двострана лента, обесени јазичиња, упатство за упатства. Димензии : Privacyi Q 15.6" 16 : 9 Димензии на сооднос на аспект како што следува; 13 9/16 "(345 мм) во ширина, 7 5/8" (195 мм) во висина, 15,6 "дијагонала. Екраните за приватност се дизајнирани да се вклопат со најразлични 15,6" 16 : 9 монитор. Многу важно за мерење и двојно проверете ги мерењата на ширината и висината на вашиот екран пред да нарачате. Инсталирајте опции : Имате два избор за да инсталирате филтер за приватност. Опцијата 1 вклучува висококвалитетни лепила за лепило што може да се постават на надворешните рабови на вашиот филтер за приватност и едноставно прикачете на вашиот лаптоп; Опцијата 2 вклучува табулатори за монтирање на слајдови, кои ја прикачуваат вашата рамка на вашиот монитор, овозможувајќи ви лесно да го отстраните филтерот за приватност од вашиот екранот за монитор кога е потребно. Сите додатоци и упатствата за инсталација се вклучени во пакувањето. Заштита на приватност и сина светлина : Филтрите за приватност се дизајнирани со повеќе слоеви за да обезбедат јасен вид од гледање од директен агол и заштита на приватноста под агол од 60 степени.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат