.

.

Sewacc Четири слој пластична фиока за складирање на фиока за преносни фиоки за плакари за складирање на кабинети за мултифункционални канти за складирање со фиоки за

Sewacc Четири слој пластична фиока за складирање на фиока за преносни фиоки за плакари за складирање на кабинети за мултифункционални канти

DEN 3.00
Залиха
Достапно за нарачка

Пластика Фиоката за складирање може да помогне да ги задржите вашите работи уредни и уредни, брзо и ефикасно да го пронајдете она што ви треба. Дизајн на фиоки за мулти-палуби, доволно простор, десктоп предмети што треба да се стават во категории, погодни за сортирање и складирање. Јасен дизајн го олеснува гледањето на содржината. Повеќе слоеви создаваат максимизирање на просторот за складирање. Лесна и преносна пластична фиока е погодна за поставување на канцеларија, студиска соба, дневна соба, итн. Подвлечните фиоки за складирање се изработени од врвен PP материјал со одлична изработка, практична и издржлива. Фиоката за складирање може да помогне да ги задржите вашите работи уредни и уредни, брзо и ефикасно да го пронајдете она што ви треба. Дизајн на фиоки за мулти-палуби, доволно простор, десктоп предмети што треба да се стават во категории, погодни за сортирање и складирање. Јасен дизајн го олеснува гледањето на содржината. Повеќе слоеви создаваат максимизирање на просторот за складирање. Лесна и преносна пластична фиока е погодна за поставување на канцеларија, студиска соба, дневна соба, итн. Подвлечните фиоки за складирање се изработени од врвен PP материјал со одлична изработка, практична и издржлива. - Боја : црна и транспарентна. - Материјал : пластика. - Големина : околу 21.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат