.

.

DoITOOL 5 поставува касети за поправка на касети за реставратор Универзална алатка Hotfix алатка мултитолии за поддршка на изолација за поддршка на електрична кутија Ала

DoITOOL 5 поставува касети за поправка на касети за реставратор Универзална алатка Hotfix алатка мултитолии за поддршка на изолација

DEN 2.67
Залиха
Достапно за нарачка

Челик Алатки за завртки со касети- Пол за поддршка на Универзален кутија за приклучоци на wallидови, со краеви на устата дизајнирани на двата краја. Алатка за спојници- Едноставно е во дизајнот, но многу практично во употреба, што ви носи голема погодност. Уред за поправка на касети- може ефикасно да ја поправи протезата кога е прилагодена за да се спречи да се сврти. Електричен клуч- Лесен за употреба, анти- и анти-кавга, може да биде за време. Алатка за поправка на wallидни кутии- Одлична изработка, нежна форма, добра текстура, убав изглед, модерен и уникатен. Алатки за завртки со касети- Пол за поддршка на Универзален кутија за приклучоци на wallидови, со краеви на устата дизајнирани на двата краја. Алатка за спојници- Едноставно е во дизајнот, но многу практично во употреба, што ви носи голема погодност. Уред за поправка на касети- може ефикасно да ја поправи протезата кога е прилагодена за да се спречи да се сврти. Електричен клуч- Лесен за употреба, анти- и анти-кавга, може да биде за време. Алатка за поправка на wallидни кутии- Одлична изработка, нежна форма, добра текстура, убав изглед, модерен и уникатен. Пакетот вклучува 50 x уреди за поправка на касети 50 x завртки 5 x Клучни карактеристики - Пол за поддршка на wallиден прекинувач Универзален кутија Пол, со краеви на устата дизајнирани на двата краја на алатката за спојување на wallидната плоча.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат