.

.

Ноќта на вештерките на вештерките на ноктите за ноктите

Ноќта на вештерките на вештерките на ноктите за ноктите

DEN 1.33
Залиха
Достапно за нарачка

Сет од 20 Одличен подарок за секој lубител на ноктите. Декларации на водата. Одличен подарок за секој lубител на ноктите. Декларации на водата. Receiveе добиете упатства со вашата набавка. Само околу 20 мин. Haveе имате убави нокти. Овие се декорации за слајд, па само ги исечете, натопете ги во вода за да го одделите декорацијата од хартијата за поддршка, да ги лизнете на ноктот и потоа поставете ги, а потоа додадете јасен мантил. Тие работат најдобро со полесни полски и француски маникир. Првично дизајниран од Kristi W.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат