.

.

Mohsof Blue 500 ml шишиња со вода од не'рѓосувачки челик | Двоен wallид БПА бесплатна колба | Метал Спорт Тумблер со искривен капак | Подарок за в Valentубените за него или неа | Кл?

Mohsof Blue 500 ml шишиња со вода од не'рѓосувачки челик | Двоен wallид БПА бесплатна колба | Метал Спорт Тумблер со искривен

DEN 400.00
Залиха
Достапно за нарачка

Изолација на двојни wallидови : Изолираните шишиња со вода ги задржуваат пијалоците топли за 7 часа или ладно за 14 ч. Трајно : Направено од премија 18/8 не'рѓосувачки челик. Пријателски за сопственици на чаши : Однесете нè со вас каде и да одите. ?????????? ??????? ??????? ??? : Вакуумската изолација со двојно идови го прави пренесувањето на топлината во надворешните wallsидови на Тумблер. Тоа значи дека изолираните шишиња со вода од не'рѓосувачки челик ги одржуваат вашите омилени пијалоци ледени ладни или цевки топло со часови. Така, можете да уживате во вашиот пијалок ладно покрај базенот, да ја земете чашата oeо во движење. за да се одржи својата термичка изолација, препорачано миење на рацете. ???? ???? ? ? ? ???????? ??? Совршено за канцелариски работници, возачи, студенти, наставници, експерти за скара, забави за забави, морнари, итн., Па зошто да не изберете оние за вашето семејство и пријатели како Денот на таткото и подароците за Денот на мајката или подароците за роденден.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат