.

.

Навитех 2 во 1 ЛАПТОП/Таблет USB 3.0/2.0 Hub Адаптер/Микро USB Влез со Читач НА Sd/Micro SD Картички Компатибилен СО ASUS Zenbook 14 OLED 14

Навитех 2 во 1 ЛАПТОП/Таблет USB 3.0/2.0 Hub Адаптер/Микро USB Влез со Читач НА Sd/Micro SD Картички Компатибилен СО ASUS Zenbook 14 OLED 14

DEN 3.33
Залиха
Достапно за нарачка

Претворете го лаптопот во работна станица со овој компактен USB ЦЕНТАР ( 6,7 см x 4cm x 1cm) што ви овозможува истовремено да се поврзете Со Глувци, тастатури , SD картички и надворешни хард дискови Проширете ја поврзаноста на компактен уред за лаптоп / таблети 2 во 1, истовремено поврзувајќи 2 X USB 3.0 кабли / уреди, 2x Микро SD КАРТИЧКИ, 1 X SD КАРТИЧКА и Микро USB кабел. Назад компатибилен СО USB 2. Читателите на Сд И ТФ Картички поддржуваат сд, СДХЦ, ММЦ4.0, Микро СД и Микро сдхц картички. Приклучете И Играјте & Топла замена - микро USB влезот овозможува микро USB напојување да се вклучи за дополнителна моќност за оние периферни уреди со тежок погон, како што се надворешните хард дискови. Алуминиумска легура Сите во едно USB C Адаптер Поддршка Тип-C (Pd Полнење) , USB 3.0 , RJ45 Micro SD/Sd Картичка Поддршка 10 / 100 /1000 Mbps пропусен опсег Поддршка USB 3.0 СУПЕР брзина 5gbps Пренос На Податоци Поддршка за читање Микро SD И SD Картички во исто Време максималниот излез На портата Тип-C е 3 A максималниот влез НА pd портата е 100w надолу компатибилен СО USB 2.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат