.

.

Очила за очила за сонце на кучиња

Очила за очила за сонце на кучиња

DEN 2.00
Залиха
Достапно за нарачка

[Cool Заштита на очите] : Леќите се изработени од висококвалитетен поликарбонат, кој може да го филтрира и намали УВ, инфра црвено и видлив интензитет на светлина Заштитете ги очите на вашите миленици од снег, УВ, ветер и прашина. [Мека рамка] : Рамката на овие очила за сонце на кучиња изработени од мека гума, со 2 прилагодливи еластични ленти, леќите можат да го филтрираат и да го намалат интензитетот на ултравиолетово, инфрацрвена и видлива светлина, силна и трајна. [Дизајн на вентилаторот] : Постојат многу отвори за чешел во рамките на ова очила за сонце на кучиња, така што кучето нема да се чувствува непријатно кога ќе го носи, и нема да има магла за вода на леќите. [Прилагодливо каиш] : Оваа очила за кучиња прилагодлива големина, лесна, висина 1,77 ", должина 7,87". Еластична лента за глава 13,5 "-18", еластична лента од брадата 6 "-9", без мерење на затегнување, погодно за кучиња со мала и средна раса. [Големина] : Погодно за мали и средни кучиња над 10 килограми, како што се пудлици, шнаузери, привлекувачи, Доберманс, Коргис, итн., Не е погоден за мали минијатурни миленичиња. [Cool Заштита на очите] : Леќите се изработени од висококвалитетен поликарбонат, кој може да го филтрира и намали УВ, инфра црвено и видлив интензитет на светлина. Заштитете ги очите на вашите миленици од снег, УВ, ветер и прашина. [Мека рамка] : Рамката на овие очила за сонце на кучиња изработени од мека гума, со 2 прилагодливи еластични ленти, леќите можат да го филтрираат и да го намалат интензитетот на ултравиолетово, инфрацрвена и видлива светлина, силна и трајна.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат