.

.

Крајната патека за монтирање на алуминиумска патека TraxStech MTEC -2 - пакет од 2

Крајната патека за монтирање на алуминиумска патека TraxStech MTEC -2 - пакет од 2

DEN 1.67
Залиха
Достапно за нарачка

Заклучете ја вашата опрема во која било од нашите патеки за монтирање и чувајќи ја вашата опрема безбедна од лизгање Потписот со текстура на потпис додава издржливост на компонентите на алуминиум, ја зацврстува вашата површина за абење, без прием на Брит и е лесен за чистење. Анодизирана алуминиумска конструкција. Вклучува завртки од не'рѓосувачки челик и клуч за клучеви од хексадецимален. Пакетот содржи две крајни капачиња. Крајната патека за монтирање на алуминиум Trax Stech MTEC-2-пакет од 2. Traxstech MTEC-2 алуминиумски монтирање на патеката Крајната капа-Пакет од 2. Сите наши патеки за монтирање доаѓаат со претходно дупчат и прислушувана дупка на секој крај за употреба со Trax Stech Крајни капачиња. Крајните капачиња се дизајнирани за заклучување на вашата опрема во која било од нашите патеки за монтирање и одржување на вашата опрема безбедна од лизгање. Направено од цврст алуминиум. Вклучува завртки од не'рѓосувачки челик и клуч за клучеви од хексадецимален.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат