.

.

KRIVS над куки за врата 1 парчиња корисна облека кука кука wallидна палто решетката облечена кука мебел од не'рѓосувачки челик кука за домашни закачалки за закачалки ку?

KRIVS над куки за врата 1 парчиња корисна облека кука кука wallидна палто решетката облечена кука мебел од не'рѓосувачки челик

DEN 1.33
Залиха
Достапно за нарачка

Класичниот стил е во склад со повеќето украси за дома, обезбедувајќи изобилство на виси простор за влезот, просторијата за перење, бањата и спалната соба Завртките се лесни за инсталирање на wallsидови, штици, мебел или врати, може да се инсталираат во бањата, кујната, спалната соба и просторијата за фитинг. Куките можат да се користат за да висат крпи, облека, марами или торби за купување, итн. Задебелен материјал, не е лесен за кршење. Површинска површина, нема штета на вашата кожа. Секогаш може да биде сосема ново како потеклото. Класичниот стил е во склад со повеќето украси за дома, обезбедувајќи изобилство на виси простор за влезот, просторијата за перење, бањата и спалната соба. Завртките се лесни за инсталирање на wallsидови, штици, мебел или врати, може да се инсталираат во бањата, кујната, спалната соба и просторијата за фитинг. Куките можат да се користат за да висат крпи, облека, марами или торби за купување, итн. Задебелен материјал, не е лесен за кршење. Површинска површина, нема штета на вашата кожа. Секогаш може да биде сосема ново како потеклото. Krivswelcome во нашата продавница, ние сме ангажирани во хардверскиот бизнис околу 20 години, исто така работевме во полето за е-трговија околу 6 години, ние сме посветени да им обезбедиме на клиентите добри производи и услуги.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат