.

.

Лекги мажи летни случајни кратки комплети со вилветни кратки ракави копче надолу со кошула еластична половината шорцеви 2 парчиња облека

Лекги мажи летни случајни кратки комплети со вилветни кратки ракави копче надолу со кошула еластична половината шорцеви 2 парчиња облека

DEN 639.84
Залиха
Достапно за нарачка

95% полиестер, 5% спандекс Прилагодливо, копче, затворање на влечење. Материјал за миење. Материјал : Обичен секси машко лето 2 парчиња е направен од 95 % полиестер и 5 % спандекс, копче надолу кошула и шорцеви две парчиња поставени за мажи имаат мало истегнување, меко, удобно, дишено и пријателско, стилски, стилски, стилски Машки 2 парчиња кратки комплети, сет на кошула со кратки ракави. Дизајн : Men Tracksuit Set, Men Tranksuits 2 парчиња сет, кадифени кошули, затворање на копчето надолу, краток ракав и високи еластични шорцеви од половината, странични џебови, основни цврсти, прилагодливи влечење на половината. Мора да ги има летните облеки во вашата гардероба!. Occasions : Summer men's 2 piece shirt sets are perfect for Daily Wear, Travel, Holidays, Vacation, Beach, Club, Streetwear, Shopping, Going out, Wedding, Anniversary Trips, Pajama Parties, Cruise, Birthday, School Homecoming, Homewear, Outdoor, итн совршен подарок за одмор : Обични лабави кошули шорцеви 2 парчиња облека за мажи.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат