.

.

Налепница за лепила за нега на нокти Blmiede, шарена снегулка Санта Снежаман Белово Божиќ, Божиќна капа, балон, Loveубов 5Д смола, налепници на налепници за геометрија на ?

Налепница за лепила за нега на нокти Blmiede, шарена снегулка Санта Снежаман Белово Божиќ, Божиќна капа, балон, Loveубов 5Д смола, налепници

DEN 52.00
Залиха
Достапно за нарачка

Налепници за нокти со различни обрасци и големини се доволни за да ги задоволите вашите потреби за декорација на ноктите DIY Овие решенија се самолепливи и можат директно да се залепат на ноктите, што е погодно за почетниците и искусните луѓе да ги користат; Прво, исчистете ги ноктите, а потоа изберете налепница за нокти погодна за големината на ноктите, а потоа залепете ја. Конечно, доставете ги сите вишок делови за да ја направите површината мазна и да заврши убава; Ако сакате да го задржите долго време, можете да нанесете слој гел на него и потоа да го запалите неколку секунди. Ова е најдобриот подарок за Денот на вineубените за сопруга, девојка, мајка, роднини и пријатели. Погоден за домашна употреба и салони за нокти. Налепниците се погодни за украсување на сите видови на нокти, вклучувајќи гел нокти, акрилни нокти, природни нокти, лажни нокти, совети за нокти, итн; Погоден за домашна употреба или салон за нокти. Дали сè уште сте загрижени за кои салони за нокти да прават на Божиќ? Овој сет на налепници за нега на нокти ви обезбедува совршено решение! Различни стилови, најразлични и убави Божиќ се ваш избор, а вие можете слободно. Направете уникатно подобрување на ноктите и оставете ги вашите пријатели да го гледаат!. Налепници за нокти со различни обрасци и големини се доволни за да ги задоволите вашите потреби за декорација на ноктите DIY. Овие решенија се самолепливи и можат директно да се залепат на ноктите, што е погодно за почетниците и искусните луѓе да ги користат; Прво, исчистете ги ноктите, а потоа изберете налепница за нокти погодна за големината на ноктите, а потоа залепете ја. Конечно, доставете ги сите вишок делови за да ја направите површината мазна и да заврши убава; Ако сакате да го задржите долго време, можете да нанесете слој гел на него и потоа да го запалите неколку секунди. Ова е најдобриот подарок за Денот на вineубените за сопруга, девојка, мајка, роднини и пријатели.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат