.

.

Монитор монитор штанд со фиока

Монитор монитор штанд со фиока

DEN 0.33
Залиха
Достапно за нарачка

Едноставен и модерен дизајн со покачена платформа Подигнува монитор на ниво на очите за удобно гледање. Сместува монитори до 24 ”/печатачи/други канцелариски машини. Предниот слот ги држи повеќето таблети и телефони. Едноставен и модерен дизајн со покачена платформа. Подигнува монитор на ниво на очите за удобно гледање. Сместува монитори до 24 ”/печатачи/други канцелариски машини. Предниот слот ги држи повеќето таблети и телефони. Стендот за монитор на сериите Mobotron MS-1002 е направен од најдобра оценка на пластичен материјал со мазна завршница и елементи со модерно-дизајн. Штандот може да го донесе екранот на мониторот или уредот на најдобро ниво на очите за удобно гледање. Слот за фиоки и уреди, исто така, можат подобро да го организираат вашиот простор за таблети.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат