.

.

Целосна и густа морска сол и кедар 2 во 1 шампон и балсам и морска сол и кедар дезодоранс поставен од домашен

Целосна и густа морска сол и кедар 2 во 1 шампон и балсам и морска сол и кедар дезодоранс поставен од домашен

DEN 3.00
Залиха
Достапно за нарачка

Сетот вклучува : една (1) морска сол и кедар 2 во 1 шампон и балсам (16,5oz) Сетот вклучува : еден (1) Деодоранс на морска сол и кедар за мажи (2,65 мл). Лесна формула поддржува силна, целосна коса. Нанесено со јасен морски сол и мирис на кедар. Веган и без суровост. Сетот вклучува : една (1) морска сол и кедар 2 во 1 шампон и балсам (16,5oz). Сетот вклучува : еден (1) Деодоранс на морска сол и кедар за мажи (2,65 мл). Лесна формула поддржува силна, целосна коса. Нанесено со јасен морски сол и мирис на кедар. Веган и без суровост. Целосна и густа морска сол и кедар 2 во 1 шампон и балсам (16,5 мл) и морска сол и кедар дезодоранс (2,65 мл) поставени од дома. Производите се без парабени, силиконски-бесплатни и без боја и се прават со природно изведени состојки.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат