.

.

Држач за хартија за хартиени хартии од бестонзон

Држач за хартија за хартиени хартии од бестонзон

DEN 0.33
Залиха
Достапно за нарачка

Застанете со диспензерот за хартиени крпи- може да ги задржи вашите хартиени крпи секогаш близу со држачот на кујната хартиена крпа Држач за ролна во кујната- мала тежина и компактна големина, погодна за дома, бар, ресторан, хотел, итн. Организатор на хартиени крпи- нашиот држач за хартиени крпи е направен со дрвени материјали што е лесен и издржлив за долго време за употреба. Решетка за закачалки за хартија за хартија- изработено од врвен и високо-класен материјал од дрво, издржлив и сигурен за употреба. Постојачки диспензери за тоалети- Погоден за повеќето ролни со хартиени крпи со големина, може да се користи во тоалет, бања, кујна, дневна соба и повеќе места. Пакетот вклучува карактеристики на држачот на хартиени крпи за хартија - може да ги задржи вашите хартиени крпи секогаш близу до држачот на кујната хартиена крпа. - Погодно за повеќето ролни со хартиени пешкири со големина, може да се користат во тоалет, бања, кујна, дневна соба и повеќе места. - Големина : Околу 31.11inch - Материјал : Дрво - може да се користи како добар подарок за вашите пријатели, семејства и работници, итн.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат