.

.

Milongkeji 360 степени ротирачки алатки за чистење на домаќинството за чистење на домаќинството проток на бришач прашина крпа суво рамнината прашина чистач за чистење н?

Milongkeji 360 степени ротирачки алатки за чистење на домаќинството за чистење на домаќинството проток на бришач прашина крпа суво рамнината

DEN 552.00
Залиха
Достапно за нарачка

Уникатен структурен дизајн без мртов агол од 360 степени, лесно може да се пресели во тесна околина и да ги отстрани аголните дамки Компонентите што се носат на сила се материјали со голема јачина за да се обезбеди веродостојност и стабилност на МОП. Лесно за чување, заштеда на простор и не зафаќа простор. Овој микрофибер -џеб може да се пее и може да се користи, повеќе еколошки и економични од влошки за еднократна употреба. Мело -супер -фино влакна има силен капацитет за адсорпција. Уникатен структурен дизајн без мртов агол од 360 степени, лесно може да се пресели во тесна околина и да ги отстрани аголните дамки. Компонентите што се носат на сила се материјали со голема јачина за да се обезбеди веродостојност и стабилност на МОП. Лесно за чување, заштеда на простор и не зафаќа простор. Овој микрофибер -џеб може да се пее и може да се користи, повеќе еколошки и економични од влошки за еднократна употреба. Мело -супер -фино влакна има силен капацитет за адсорпција.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат