.

.

Пирамида за пирамида на шатори на природата

Пирамида за пирамида на шатори на природата

DEN 0.67
Залиха
Достапно за нарачка

Памучен шатор Разумна рамнотежа помеѓу отпорноста на водата и дишењето. Стабилен и издржлив. Подобра шатор за поддршка. Луксуз и удобност. Димензија : распространета големина : 137.7 ", Големина на пати : 27,6"*10.9", тежина : околу 33,5 фунти. Голем капацитет : Овој шатор може да смести 3-4 лица, погодни за семејства или пријатели да излезат на исклучително кампување. Добра вентилација : Меси за дишење се прават на врвот и прозорците за да се намали кондензацијата и да ви овозможи да имате поудобно искуство за спиење. Висококвалитетни ткаенини : Памучните шатори се удобни и дишат, но не и водоотпорни, затоа не користете ги на дожд. После употреба за да се исуши и да се чува на суво место. Пирамида Дизајн : Ние користиме пол за поддршка на алуминиумска легура за да го искористиме целиот шатор, кој е уникатен и стабилен. Димензија : распространета големина : 137.7 ", Големина на пати : 27,6"*10.9", тежина : околу 33,5 фунти. Голем капацитет : Овој шатор може да смести 3-4 лица, погодни за семејства или пријатели да излезат на исклучително кампување.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат