.

.

ZSBLXHHJD Абразивно тркало за мелење на шкурка од 6 инчи 6 60-10000 шкурка 150мм за случаен орбитал Сандер Вуд обработка Автоматско автоматско автоматско автоматско

ZSBLXHHJD Абразивно тркало за мелење на шкурка од 6 инчи 6 60-10000 шкурка 150мм за случаен орбитал Сандер Вуд обработка Автоматско автоматско

DEN 899.68
Залиха
Достапно за нарачка

Зрната од песочник од песок се отпорни на абење, ефикасни и ефикасни, а абразивниот е рамномерно распореден на шкурка Абразивниот е цврсто прикачен на шкурката и нема да падне за време на пескарење. Лесно е за употреба, опфаќа голем број на области одеднаш, ја завршува работата ефикасно и ви заштедува време. Не мора да ги исекувате шкурката на сите временски услови : Сетот за пурпурна шкурка е изработена од висококвалитетни материјали со одлична способност за мелење, анти-затворање на облогата на површината за да се избегне затнување. Капацитет, кој обезбедува извонреден живот и супериорни завршувања и има конзистентна шема на гребење. Поддршката на виолетовата филм ги прави овие абразивни дискови на кука и јамка солзани и далеку. Системот за прицврстување на кука и јамка прави брза и ефикасна промена на дискот, без дополнителни алатки е многу погодна за поправка на автомобили Дрвени мебел за завршување, обработка на дрво и композитни материјали, бродови, итн.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат