.

.

Loveубовта во бразил фудбалски торбички за еднократно купување преклопени лесни намирници торбички слатки шопинг тотали со рачки

Loveубовта во бразил фудбалски торбички за еднократно купување преклопени лесни намирници торбички слатки шопинг тотали со рачки

DEN 271.84
Залиха
Достапно за нарачка

полиестер Направени во САД или увезени. Направено од 100% рипстоп и водоотпорна полиестерска ткаенина, идеална ткаенина за торби за купување. Оваа торба за купување лесно се склопува во џеб за ентериер за да можете да ја носите во торбата или во автомобилот без да заземате премногу простор. Големина - ширина 42см/16,5in, должина 62см/24. Може да задржи до 40 bs намирници, може да замени 2-3 редовни кеси за намирници. Нашите кеси за намирници се лесни, но многу силни и отпорни на пукнатини, удобни и практични, суштински добар помошник во животот. Оваа торба за купување е совршена за купување во супермаркети, пазари на земјоделци, одмори на плажа, кампување или патување. Исто така, тоа е многу практичен подарок за вашето семејство на празници. Дали барате соодветна торба за купување? Нашата торба за еднократно купување е одлична алтернатива за пластични кеси со една употреба. Пакување на намирници на исход.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат