.

.

МАИИФУ-ГЈ МАНСКИ ОДГОВОРНИ Атлетски салата за атлетски теретани лабави еластична половината јога пижама кратко третирање на тренингот за кратки панталони

МАИИФУ-ГЈ МАНСКИ ОДГОВОРНИ Атлетски салата за атлетски теретани лабави еластична половината јога пижама кратко третирање на тренингот

DEN 1.00
Залиха
Достапно за нарачка

⚠ Големини : Не ние или големина Ние сме азиска големина, проверете ја нашата големина на последната слика пред да ја нарачате. (Нашите шорцеви се помали од нормалната големина, ако сакате лабава, ве молиме изберете поголема големина. Удобност : Овие шорцеви направени од мека и удобна здрава ткаенина, што е многу удобно за кожата на телото. ? Карактеристики : Еластичната половината на половината носи уреден, свеж изглед на која било облека. Пар е со џебна мета и некои сандали, и подготвени сте да го однесете летото. ? Издржлив : Направено од лесен, удобен и дишечки материјал. Изграден за да трае додека одржува дишење и удобност. ? ⚠ Големини : Не ние или големина. Ние сме азиска големина, проверете ја нашата големина на последната слика пред да ја нарачате. (Нашите шорцеви се помали од нормалната големина, ако сакате лабава, ве молиме изберете поголема големина. Удобност : Овие шорцеви направени од мека и удобна здрава ткаенина, што е многу удобно за кожата на телото. ? Карактеристики : Еластичната половината на половината носи уреден, свеж изглед на која било облека. Пар е со џебна мета и некои сандали, и подготвени сте да го однесете летото. ? Издржлив : Направено од лесен, удобен и дишечки материјал. Изграден за да трае додека одржува дишење и удобност. ? ? Маифу-гј машки шорцеви Обични еластични тренинзи за тренингот на половината ✔ Еластична половината : удобност одговара на странична еластична половината, погодна за повеќето луѓе. ✔ Феации : Висококвалитетна индивидуалност, случајна, способност за здив, мека, апсорпција на вода, лесна, удобна. ✔ Лесно да се измие : Оваа шорцеви на плажа на Манс не само што е удобно, туку е и едноставно за миење. Упатствата за лесна нега се како што следува : миење на рака / машина за миење ладно, виси суво, ниско железо доколку е потребно.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат