.

.

MeetLyoo Running јакна за мажи

MeetLyoo Running јакна за мажи

DEN 3.00
Залиха
Достапно за нарачка

Класичен и модерен дизајн Удобна и тенка ткаенина. Еластична и дише перформанси. 92% полиестер, 8% спандекс. Затворање на патент. [Истегнете за совршено вклопување] Известување : Јакната е дизајнирана за ладно време, така што е ултра тенок и светлина, ако сакате да го носите во ладно носење, ве молиме изберете внимателно. Јакна за патеката е дизајнирана со висока еластична ткаенина, која нуди целосен опсег на движење за да го истегне мускулот. Јакната со кошули со долги ракави е редовно вклопување штрајкови удобна рамнотежа помеѓу лабава и прицврстена, ви овозможува да се движите слободно. [Дишење и брзо суво] Мажите кои тренираат патека на врвот на полиестерската ткаенина за дишење и зглоб, која ќе ја апсорбира потта во вежбање веднаш, да остане подалеку од непријатните мириси за да го задржи вашето тело суво и пријатно. [Одличен дизајн за спортски lубител] Трчаната јакна е супер тенка и лесна, никогаш нема да ви додаде товар. Опремена со 2 џебови за складирање, јакна за тренингот има рефлексивна лента покрај целосниот поштенски патент, што може ефикасно да ги потсети другите или автомобилот да одржуваат растојание, да ве чуваат безбедни во темнината. [Suitble for Indoor & Outdoor Sports] Со оваа фитнес јакна можете да уживате во задоволството од спортот, атлетската јакна е идеална за сите видови спортски спортски спорт и фитнес на отворено како трчање, возење велосипед, џогирање, пешачење, искачување, риболов, фудбал и кошарка. [100% задоволство од задоволството на клиентите] Секој проблем со спортската јакна, ве молиме слободно контактирајте со нас. Ги слушаме повратните информации на клиентите и да ги прилагодиме сите детали за да обезбедиме квалитет, вклопување и удобност. 92% полиестер, 8% спандекс. Затворање на патент. [Истегнете за совршено вклопување] Известување : Јакната е дизајнирана за ладно време, така што е ултра тенок и светлина, ако сакате да го носите во ладно носење, ве молиме изберете внимателно. Јакна за патеката е дизајнирана со висока еластична ткаенина, која нуди целосен опсег на движење за да го истегне мускулот. Јакната со кошули со долги ракави е редовно вклопување штрајкови удобна рамнотежа помеѓу лабава и прицврстена, ви овозможува да се движите слободно. [Дишење и брзо суво] Мажите кои тренираат патека на врвот на полиестерската ткаенина за дишење и зглоб, која ќе ја апсорбира потта во вежбање веднаш, да остане подалеку од непријатните мириси за да го задржи вашето тело суво и пријатно.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат