.

.

5 парчиња заштитен силиконски багажник против лизгање на долниот ракав за вода за шише со вода компатибилен со хидро колба, Мира, едноставни модерни и железни шишињ

5 парчиња заштитен силиконски багажник против лизгање на долниот ракав за вода за шише со вода компатибилен со хидро колба, Мира, едноставни

DEN 2.33
Залиха
Достапно за нарачка

Количина на пакет : Пакетот доаѓа со 5 парчиња багажник за ракав за шише со вода во различни бои, доволно количина за вашата замена или како резервна копија и можете да изберете соодветна боја за да одговара со вашите шишиња со вода во различни бои Се вклопува за : силиконскиот заштитен ракав се вклопува во шише со шише со дијаметар од 2,95 инчи (шишиња од 12-24 мл); Ве молиме, проверете ја големината внимателно пред да купите; Заштитното чизми за шише е дизајниран со анти -лизгачки дно, погоден за активности на отворено, како што се риболов, кампување и многу повеќе, исто така можете да изберете такви корисни корици на ракав за шише со вода како подароци за вашето семејство. Овие капаци на долниот ракав против лизгање се компатибилни со хидро колба, хидрапек, едноставна модерна, takeya, железна колба, компатибилна со педесет/педесет, мира, хидро-клетка, проток, компатибилен со термофласк, хидрологија, течен штетен, хидрат, хидрат, хидрат, хидрат, хидрат , Паметни шишиња со вода од колба. Сигурен и безбеден : Покривот на долниот ракав е изработен од силиконски, нема опасни хемикалии содржани, безбедни за повеќето возрасти, вклучувајќи деца и вашите миленици, не е лесно да се скршат или избледат, можат да ви служат долго време. Практичен додаток за шише : Додатокот за подигање шише може да го спречи вашето шише од испакнатини, гребнатини и дупки, можете лесно да ги облечете и исклучите ракавите за шише; Правилна големина и светлина во тежина, лесно за да носите и чувате. Количина на пакет : Пакетот доаѓа со 5 парчиња багажник за ракав за шише со вода во различни бои, доволно количина за вашата замена или како резервна копија и можете да изберете соодветна боја за да одговара со вашите шишиња со вода во различни бои. Се вклопува за : силиконскиот заштитен ракав се вклопува во шише со шише со дијаметар од 2,95 инчи (шишиња од 12-24 мл); Ве молиме, проверете ја големината внимателно пред да купите; Заштитното чизми за шише е дизајниран со анти -лизгачки дно, погоден за активности на отворено, како што се риболов, кампување и многу повеќе, исто така можете да изберете такви корисни корици на ракав за шише со вода како подароци за вашето семејство.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат