.

.

Mini Slim Mp3 Player за деца, Music Player Hifi Gleassless Walkman, Expansion 64 GB картичка MP3 Music Player за забава/учење/фитнес за теретана

Mini Slim Mp3 Player за деца, Music Player Hifi Gleassless Walkman, Expansion 64 GB картичка MP3 Music Player за забава/учење/фитнес

DEN 2.33
Залиха
Достапно за нарачка

Тенок и преносен : MP3 плеер со тенок тело и мала тежина, лесен за носење, за да можете лесно да го лизнете во џебот и ранецот Hifi Gleassless Sound : Музички плеер усвојува професионален интелигентен дигитален чип за намалување на бучавата и технологија за оптимизација на врвни кола за да се намали бучавата. Исклучителен дизајн : Едноставно управување со датотеки. Моден и исклучителен изглед, совршен за вашата забава и учење, фитнес на отворено и теретана. Погодно за работа : Преносен музички плеер поддржува експанзија на мемориски картички до 64 GB; Лесен за употреба, приклучување и игра. Долг век на траење на батеријата : Преносен музички плеер има вградена во полимерна батерија од 180m Ah за долготраен век на траење на батеријата и долготрајно слушање музика. Тенок и преносен : MP3 плеер со тенок тело и мала тежина, лесен за носење, за да можете лесно да го лизнете во џебот и ранецот. Hifi Gleassless Sound : Музички плеер усвојува професионален интелигентен дигитален чип за намалување на бучавата и технологија за оптимизација на врвни кола за да се намали бучавата.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат