.

.

SDFGH модни жени паметни часовници водоотпорен срцев ритам Монитор на крвен притисок Паметен часовник Подарок за нараквица за гледање дами

SDFGH модни жени паметни часовници водоотпорен срцев ритам Монитор на крвен притисок Паметен часовник Подарок за нараквица за гледање дами

DEN 8777.28
Залиха
Достапно за нарачка

Статус на фитнес : Шарен екран ќе ви овозможи да го видите времето јасно дури и под сонцето Снимање на вашите чекори, растојание, калории изгорени, отчукувања на срцето, снимање на спиење; и снимајте ги податоците и во апликацијата за паметни телефони и гледајте. Тоа е вашиот придружник за фитнес. Работете над вашето очекување : Лесно е да се спарите со паметен телефон. Навремено ги синхронизираат дојдовните лични карти, СМС содржина, притисок за известувања за апликации (како Фејсбук, Твитер, Whats App). Можете да ги прочитате пораките и да го отфрлите телефонот. Тоа е вашиот работен партнер. Широка компатибилност : Овој паметен часовник може да ги поддржува повеќето телефони со Android и i OS (4,0, Android 4. Траење на батеријата и снимајте ги податоците и во апликацијата за паметни телефони и гледајте. Тоа е вашиот придружник за фитнес. Работете над вашето очекување : Лесно е да се спарите со паметен телефон. Навремено ги синхронизираат дојдовните лични карти, СМС содржина, притисок за известувања за апликации (како Фејсбук, Твитер, Whats App). Можете да ги прочитате пораките и да го отфрлите телефонот. Тоа е вашиот работен партнер. Широка компатибилност : Овој паметен часовник може да ги поддржува повеќето телефони со Android и i OS (4,0, Android 4. Траење на батеријата и снимајте ги податоците и во апликацијата за паметни телефони и гледајте.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат