.

.

LM80CIMTX-5-Интерфејс 24-пинови TSSOP LM80

LM80CIMTX-5-Интерфејс 24-пинови TSSOP LM80

DEN 1252.80
Залиха
Достапно за нарачка

Тенки намалување на мал пакет за преглед (10 парчиња многу). Нови, никогаш не користени делови. Спакувано во безбедно пакување ESD. Квалитетен прегледан од професионалци во индустријата. Совршен за леб, DIY, производител, поправка, прототип. Тенки намалување на мал пакет за преглед. (10 парчиња многу). Нови, никогаш не користени делови. Спакувано во безбедно пакување ESD. Квалитетен прегледан од професионалци во индустријата. Совршен за леб, DIY, производител, поправка, прототип. Национален полупроводнички интерфејс IC Тенки намалување на малиот пакет за преглед 24-пински TSSOP Површинска монтажа LM80.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат