.

.

X-Ree 1/4 -20 304 Прицврстувач за хексадецимален челик хексадецимален 20 парчиња за завртки за завртки (1/4 ''-20 304 Sujetador de Tuerca Hexagonal de Acero Inoxidable 20pcs Para tornillo de Tornillo

X-Ree 1/4 -20 304 Прицврстувач за хексадецимален челик хексадецимален 20 парчиња за завртки за завртки (1/4 ''-20 304 Sujetador de

DEN 155.04
Залиха
Достапно за нарачка

Големина на низата : 1/4 "(г); Име на производот : Хекс орев Материјал : 304 не'рѓосувачки челик; тежина : 65гр. Содржина на пакет : 20 парчиња x хексадецимален орев; главна боја : сребрен тон. Висина : 6мм/0,24"; Големина на хексадецимален : 11мм / 0,43 “(хексадецимален) (Алтура : 6мм / 0,24 ''; Тамањо дел Хексого : 11мм / 0,43 '' (Hex. 1/4 "(г); Име на производот : хексадецимален орев. Материјал : 304 не'рѓосувачки челик; тежина : 65гр. Содржина на пакет : 20 парчиња x хексадецимален орев; главна боја : сребрен тон. Висина : 6мм/0,24"; хексадецимална големина : 11мм/ 0,43 “(Hex.Width) (Altura : 6mm / 0.24 ''; Tamaño del Hexágono : 11mm / 0,43 '' (Hex. Зацврстувач за челични хексадецимални ореви 20 парчиња за завртка на болтекс главата, женски навој внатре, 304 материјал од не'рѓосувачки челик. Користено широко за завртки за совпаѓање или завртки. Опис во шпански 1/4 ''- 20 304 Sujetador de Tuerca Hexagonal de Acero Inoxidable 20pcs Para Trornillo de Tornilotamaño De de Rosca : 1/4 '' (d); Nombre del Producto : Tuerca Hexagonalmaterial : Acero Inoxidable 304; Peso : 65 GContenido del Paquete : 20pcs x Tuerca Hexagonal; Color Del : Tono Playadoaltura : 6mm / 0.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат