.

.

Домашни времиња, моп влошки за прашина за Roborock Q7+/Q7max додатоци за резервни делови

Домашни времиња, моп влошки за прашина за Roborock Q7+/Q7max додатоци за резервни делови

DEN 600.00
Залиха
Достапно за нарачка

Апликациски модел : Компатибилен со Roborock Q7+/Q7max+ (Ве молиме, потврдете го вашиот модел на правосмукалка пред да купите). Влакна што не се пролева : Направено од избор на микрофибери, подобрената подлога за пареа од пареа е подобра од оригиналниот материјал и нема да го гребе подот. Материјал со висок квалитет : 100% изработен од висококвалитетни материјали, материјали за животната средина, меки и издржливи за употреба. Заменете ја старата, скршена или валкана торба за прашина и подобрете ја способноста за чистење и ефектот на роботот за чистење. Голем капацитет : Големина 15м/5,9 "× 16см/6,3" × 13см/5,1 ", 2,5 L голем капацитет има до 8 недели прашина. Содржина на пакет : 8*торба за прашина+4 влошки на МОП. Апликациски модел : компатибилен со Roborock Q7+ /Q7max+. (Ве молиме, потврдете го вашиот модел на правосмукалка пред набавката). Не-пролетани влакна : Направено од избор на микрофибери, подобрената подлога за пареа е подобра од оригиналниот материјал и нема да го гребе подот.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат