.

.

Nibhz Облека со две парчиња за мажи Слогана графичка кошула и шорцеви за половината за влечење без мета без мета

Nibhz Облека со две парчиња за мажи Слогана графичка кошула и шорцеви за половината за влечење без мета без мета

DEN 2.33
Залиха
Достапно за нарачка

100% сосема нова ставка со висок квалитет Материјал : Мека ткаенина, удобна. Повод : Оваа облека со две парчиња за мажи е совршена за датира, свадба, британд, коктел, забава, клуб, вечера, ноќна ноќ, плажа, одмор, одмор и секојдневно носење. Префериран подарок : Оваа облека од две парчиња за мажи е одличен подарок за празници за семејство, сопружник и пријатели. Флетање силуети и дизајни ги истакнуваат вашите облини. Погледнете го описот на предметот подолу за детали за големината. Ве молиме, проверете ги мерењата за да бидете сигурни дека предметот одговара пред да нарачате. Боја : Camel Style : Casual Pattern Type : Slog Andetails : Draw String, Pocket, Копче Фронтпоп Тип : Blouse Bottom Тип : Short Sneckline : Callarsleeve Должина : Краток ракав Тип : Редовен тип на ракави : Редовен Fit Fabric : Не-лента Инструкции : Машински миење или професионален сув чистење : Не.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат