.

.

Стабилизатор / заштитник на пропелерот за DJI Mini 3 Drone Orange - Gear Drone Valley

Стабилизатор / заштитник на пропелерот за DJI Mini 3 Drone Orange - Gear Drone Valley

DEN 1441.60
Залиха
Достапно за нарачка

Обичај дизајниран за DJI Mini 3 Pro Лесен за инсталирање и отстранување. Заштитете ги вашите деликатни пропилки!. Овој стабилизатор на мини 3 пропелери е дизајниран да ги задржи вашите реквизити во безбедна позиција за време на транспортот. И покрај тоа што Mini 3 е многу преносен квад, нежните пропелери можат да бидат оштетени кога квад е ставен во вашата торба или ранец. Овие стабилизатори брзо се лизгаат на реквизитите на вашиот Mini 3 и ќе ги држат пропелерите во безбедна позиција за да го избегнат овој ризик од оштетување.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат