.

.

Goo -ki гроздобер ретро антички бакар цинк легура на кабинетот - Центар за единечни дупки прифатлива луксузна кабинет Повлечете хардвер за спална соба, кујна, 6 пакува?

Goo -ki гроздобер ретро антички бакар цинк легура на кабинетот - Центар за единечни дупки прифатлива луксузна кабинет Повлечете хардвер за спална

DEN 575.84
Залиха
Достапно за нарачка

Она што ќе го добиете : Секој пакет содржи 6 копче за кабинет, и секоја рачка вклучува 2 завртки за монтирање (стандардна завртка од 0,9 ') плус две пакувања отцепена завртка за да се осигурате дека рачката на кабинетот на секоја Daigaole може да се монтира во најразлични кабинети Цврсто и издржливо : Изработено од висококвалитетна легура на цинк со напредни техники на занаетчиство на господарот, елегантни и издржливи, има силна отпорност на корозија, отпорност на абење, без избледување и без 'рѓа. Метал вознемирувачки : Бојата е намерно нанесувана или исфрлена за потресен изглед. Широко користени : рачките на кабинетот на Daigaole се елегантни во дизајнот, високите материјали и извонредната занаетчиство, кои можат да бидат совршено погодни за гардероба, полици, шкаф, кабинет за чевли, врата од мебел, вински кабинет. Оставете го вашиот мебел да го прикаже луксузниот стил. 100% задоволство на клиентите : Со секое купување, ви е обезбедено задоволство од 30 дена или гаранција за враќање на парите. Ако не сте задоволни од набавката во кој било момент за време на вашето искуство, стапете во контакт со нас. Она што ќе го добиете : Секој пакет содржи 6 копче за кабинет, и секоја рачка вклучува 2 завртки за монтирање (стандардна завртка од 0,9 ') плус две пакувања отцепена завртка за да се осигурате дека рачката на кабинетот на секоја Daigaole може да се монтира во најразлични кабинети. Цврсто и издржливо : Изработено од висококвалитетна легура на цинк со напредни техники на занаетчиство на господарот, елегантни и издржливи, има силна отпорност на корозија, отпорност на абење, без избледување и без 'рѓа.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат