.

.

Smallrig Hero11 Cage / Hero10 Black Cage / Hero9 Cage за GoPro со 2 ладни чевли за микрофон и LED видео светло за GoPro Hero 11/10 / 9 Black 3083B

Smallrig Hero11 Cage / Hero10 Black Cage / Hero9 Cage за GoPro со 2 ладни чевли за микрофон и LED видео светло за GoPro Hero 11/10 / 9 Black 3083B

DEN 1.00
Залиха
Достапно за нарачка

Сè-во-еден целосен кафез со заклучување на размавта за брзо расклопување Две ладни монтирани чевли, компатибилни со микрофони, LED светла. Кафез со форма на форма без да предизвика дисфункција на фотоапаратот или блокирање на слотови, поддржува замена на максимални леќи. Адаптерот за брзо ослободување на аудио адаптерот на дното. Страничен панел за брзо ослободување, дозволувајќи USB-C порта. За Go Pro Hero 11/10/9 Black : Cage 3083 е целосен кафез кој е компатибилен со микрофони, LED светла, обезбедувајќи совршено решение за снимање на Vlog. Двојно монтирање на ладни чевли : кафезот доаѓа со ладно монтирање на чевли на горниот и десната страна, што може да се поврзе со микрофон и LED видео светло во исто време. Образложениот дизајн : кафезот толку добро одговара на камерата што не ги блокира екранот, копчињата и USB-C портата. Може брзо да се заклучи со притискање на капакот и ослободено со притискање на копчето. Компатибилен со аудио адаптерот : Долната заграда може да се инсталира со оригиналниот адаптер за микрофон, а страничната плоча може да се замени со оригиналната странична плоча на камерата, која поддржува аудио снимање при полнење. Брза инсталација и отстранување : Заградата за аудио адаптер може брзо да се инсталира или отстрани, а оригиналниот интерфејс на кафезот сè уште може да се користи откако ќе се отстрани заградата. Дното на заградата има посветен интерфејс за Go Pro, кој може лесно да се инсталира на оригинални додатоци за Go Pro. За Go Pro Hero 11/10/9 Black : Cage 3083 е целосен кафез кој е компатибилен со микрофони, LED светла, обезбедувајќи совршено решение за снимање на Vlog.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат