.

.

Краток ракав на AllSense Mensive Oplested Fit Cuban Guayabera кошули

Краток ракав на AllSense Mensive Oplested Fit Cuban Guayabera кошули

DEN 1.33
Залиха
Достапно за нарачка

Премиум 60% памук / 40% полиестер Затворање на копчињата. Класично опуштено вклопување и класичен дизајн со вертикални плети. Кошули со кратки ракави со копче. Директно полите, лесно затегнати и неоткриени. Полу-широко распространета јака / преклопени манжетни / 4 џебови на копчињата за лепенка / машина што може да се мијат / тмурлираат суво ниско / лесно железо. Врз основа на прегледите на клиентот, нашите кошули работат големи - опуштени вклопувања. Ве молиме, проверете ја табелата со големина во описот на производот внимателно пред да поставите нарачка. Ние силно ви препорачуваме на една големина надолу ако сакате редовно или стандардно вклопување. Премиум 60% памук / 40% полиестер. Затворање на копчињата. Класично опуштено вклопување и класичен дизајн со вертикални плети. Кошули со кратки ракави со копче. Директно полите, лесно затегнати и неоткриени. Полу-широко распространета јака / преклопени манжетни / 4 џебови на копчињата за лепенка / машина што може да се мијат / тмурлираат суво ниско / лесно железо.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат