.

.

Венко врати, хонорарни дрвени пешкири за складирање и додатоци за бања, подни кабинети за спална соба и дневна соба, 26,6 x 33,9 x 14 in, орев

Венко врати, хонорарни дрвени пешкири за складирање и додатоци за бања, подни кабинети за спална соба и дневна соба, 26,6 x 33,9 x 14 in,

DEN 2.00
Залиха
Достапно за нарачка

Суштински бања : Потребна е практичен простор за складирање за тоалети, козметика и крпи во секоја бања Кабинетот за бања во трендовски стил Сканди убедува со минималистички дизајн, висококвалитетен и едноставна функционалност. Еколошки и трајни : Кабинетот за складирање со врати и полици е особено стабилен и издржлив, тој е изработен од цврсто дрво од орев завршено со природно дабово масло. Шармантно складирање : Слободното складирање на кабинетот за бања е практичен помошник особено во бањата, кој нуди доволно простор за козметика, додатоци и декорација со две полици и понатамошен простор за складирање зад двете врати. Современ привлекувач на очи : Минималистичкиот стил се вклопува во секој жив амбиент и го прави складирањето на кабинетот разноврсно во бањата, кујната, ходникот, спалната соба и во целото домаќинство. Опсег на испорака : 1 x Норвешка Кабинет за бања со 2 полици и две врати од Венко, изработени од дрво од орев. Димензии (W X H X D) : 26,6 x 33,9 x 14 инчи. Суштински бања : Потребна е практичен простор за складирање за тоалети, козметика и крпи во секоја бања. Кабинетот за бања во трендовски стил Сканди убедува со минималистички дизајн, висококвалитетен и едноставна функционалност. Еколошки и трајни : Кабинетот за складирање со врати и полици е особено стабилен и издржлив, тој е изработен од цврсто дрво од орев завршено со природно дабово масло. Шармантно складирање : Слободното складирање на кабинетот за бања е практичен помошник особено во бањата, кој нуди доволно простор за козметика, додатоци и декорација со две полици и понатамошен простор за складирање зад двете врати. Современ привлекувач на очи : Минималистичкиот стил се вклопува во секој жив амбиент и го прави складирањето на кабинетот разноврсно во бањата, кујната, ходникот, спалната соба и во целото домаќинство. Опсег на испорака : 1 x Норвешка Кабинет за бања со 2 полици и две врати од Венко, изработени од дрво од орев. Димензии (W X H X D) : 26,6 x 33,9 x 14 инчи. Топлиот изглед на природното дрво, едноставните форми и практичната употреба на серијата мебел Норвешка го прават идеална комбинација на дизајн и функционалност за животната средина. Со своите две полици и просторот за складирање зад двете врати, атрактивната широка домаќинство и полица за бања од серијата Норвешка нуди многу простор.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат