.

.

Скрипер за јазик, чистач на јазик за намалување на лошиот здив, стругалки од не'рѓосувачки челик за возрасни и деца, метален јазик чистач поставен за орална нега

Скрипер за јазик, чистач на јазик за намалување на лошиот здив, стругалки од не'рѓосувачки челик за возрасни и деца, метален јазик чистач

DEN 300.80
Залиха
Достапно за нарачка

- Во нетрпение се ослободиме од лошиот здив : Нашиот метален јазичен стругалка е решението што го баравте за да се ослободите од лошиот здив Нема повеќе неефикасно четкање и распрснување - нашите скрипти за јазици го расчистуваат белиот, обложен слој на вашиот јазик и одржуваат подобра орална хигиена. Веднаш го освежува здивот и го елиминира секој лош вкус во устата. ✅ Флексибилна крива во облик на U : Нашите ставови за медицинско одделение, дизајнирани со облик на облик, совршено заоблен дизајн за сите усти и без гребење. Има две симетрични рачки за добар зафат и гребен против магла за чистење на уста. Совршено дизајниран стругалка за јазици за возрасни повторно исплакнете го стругачот за тон и уживајте во свежината во вашиот здив. Priendlytе се пријателски расположен : Вие не само што ќе добиете два стругалки на јазикот (Лимадор де Ленгуа), ние исто така ќе ви испратиме две убави случаи на патување, лесни за патување на вашето патување.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат