.

.

Втора Кожа Куче Портокал х Бел Дизајн ОД РОТМ / за iida INFOBAR A02/au ASHA02-TPCL-702-J156

Втора Кожа Куче Портокал х Бел Дизајн ОД РОТМ / за iida INFOBAR A02/au ASHA02-TPCL-702-J156

DEN 3.33
Залиха
Достапно за нарачка

Ракување : Огромно Бр Ова е случај на паметен телефон од популарниот бренд "ВТОРА КОЖА". Материјал : случај тело/поликарбонат. Обработка : ув-мастило за лекување, завршна обработка на горниот слој. Опсег на печатење : рамно печатено (без печатење на страните). Ракување : Огромно Бр. Ова е случај на паметен телефон од популарниот бренд "ВТОРА КОЖА". Материјал : случај тело/поликарбонат. Обработка : ув-мастило за лекување, завршна обработка на горниот слој. Опсег на печатење : рамно печатено (без печатење на страните). Заштитува паметен телефон од гребнатини. Многу е лесно да се отстрани. Носете околу поп дизајн кој се чувствува како промена на фустанот! [Опис на производот] iida INFOBAR a02/au случај за слатки кучиња кои седат на неа. Спецификациите може да се менуваат без претходна најава. ● Сликата е композитна слика. ●Целата обработка на производот е рачно изработена и спроведена во Јапонија од квалификувани занаетчии.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат