.

.

Магија Еднорог Со Ѕвезда Виси Керамички Декоративна Плоча Со Дисплеј Штанд Прилагодено Годишнината Свадба Подароци За Неколку Родители Него Нејзиниот Сопруг

Магија Еднорог Со Ѕвезда Виси Керамички Декоративна Плоча Со Дисплеј Штанд Прилагодено Годишнината Свадба Подароци За Неколку Родители

DEN 2.33
Залиха
Достапно за нарачка

Коска Кина Произведено во САД Или Увезено. Големина - керамичката декоративна плоча е достапна во 6 инчи/7 инчи/8 инчи/10 инчи. Материјал-кружниот украс е изработен од керамички материјал и е цврст и издржлив, со мазна, несечена површина што може да се постави или закачи долги периоди без да избледи. Обесени И Прикажани - прилагодениот декоративен диск може да биде опционално поставен на штанд како парче за прикажување, покрај тоа што декоративниот диск може да се закачи на ѕидот со вклученото самолепливо. Дури и ако сакате да го отстраните подоцна, самолепливото овозможува ѕидна површина без ленти и е многу лесно да се инсталира. Украсете Ја Вашата Соба-со уникатни и креативни дезени, слатки и смешни, кул и стилски модели на слогани и повеќе отпечатени на нашите украсни чинии, нарачана керамичка тркалезна плоча совршено ќе го нагласи вашиот ѕид или агол од вашиот дом. Применливи Сценарија-нарачаниот декоративен диск со држач за прикажување е погоден за прикажување во студии, канцеларии, влезни сали итн. Произведено во САД Или Увезено. Големина - керамичката декоративна плоча е достапна во 6 инчи/7 инчи/8 инчи/10 инчи. Материјал-кружниот украс е изработен од керамички материјал и е цврст и издржлив, со мазна, несечена површина што може да се постави или закачи долги периоди без да избледи. Обесени И Прикажани - прилагодениот декоративен диск може да биде опционално поставен на штанд како парче за прикажување, покрај тоа што декоративниот диск може да се закачи на ѕидот со вклученото самолепливо.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат