.

.

Нфелипио Мерач На Температура И Влажност во Домаќинството, Висока Прецизност Мерач На Внатрешна Температура И Влажност, Мерење На Температурата и Влажноста

Нфелипио Мерач На Температура И Влажност во Домаќинството, Висока Прецизност Мерач На Внатрешна Температура И Влажност, Мерење На Температурата

DEN 672.00
Залиха
Достапно за нарачка

Бирачот е деликатен и јасен, скалата е лесна за читање, едноставна, сигурна, висока видливост, едноставни црни задебелени броеви внатре, лесно можете да ја прочитате вредноста на температурата од голема далечина Прилагодливите, точни отчитувања ви овозможуваат секогаш да ја знаете температурата. Производот се користи за мерење на температурата, влажноста, атмосферскиот притисок и другите параметри на околината и прецизно предвидување на идните временски промени врз основа на промените во температурата на околината, влажноста и атмосферскиот притисок. Ова е целосно функционален термометар за домаќинство. Оваа неверојатна метеоролошка станица за бирање додава ретро допир на која било област од вашиот дом. Без разлика дали сте дневна соба, канцеларија, двор или спална соба, тоа е класична и корисна декорација. Секој заинтересиран за режимот за следење на времето ќе го сака овој симпатичен уред. Оваа метеоролошка станица е прекрасен подарок за семејства и поединци кои сакаат да користат двојно како уметнички инструмент. Без разлика дали живеат во големи фарми или мали станови, оваа инсталација може да создаде прекрасен старомоден допир. Исто така е интересна идеја, погодна за секој кој ужива во набљудувањето на временскиот режим. Погоден за куќи, канцеларии, работилници, училишта, големи трговски центри, магацини итн. Бирачот е деликатен и јасен, скалата е лесна за читање, едноставна, сигурна, висока видливост, едноставни црни задебелени броеви внатре, лесно можете да ја прочитате вредноста на температурата од голема далечина. Прилагодливите, точни отчитувања ви овозможуваат секогаш да ја знаете температурата. Производот се користи за мерење на температурата, влажноста, атмосферскиот притисок и другите параметри на околината и прецизно предвидување на идните временски промени врз основа на промените во температурата на околината, влажноста и атмосферскиот притисок.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат