.

.

Вевон Миленичиња Ладење Мат Топлина Олеснување Мат Куче Ладење Рампа За Мали Кучиња и Миленичиња, 50 * 40СМ

Вевон Миленичиња Ладење Мат Топлина Олеснување Мат Куче Ладење Рампа За Мали Кучиња и Миленичиња, 50 * 40СМ

DEN 2.00
Залиха
Достапно за нарачка

Изработени од ладна ткаенина и мрежа што дише Големина : 50*40см/ 25инч*16инч. Совршено за одржување на вашето домашно милениче ладно и удобно во топлите денови. Подлогата може да се стави на подот, во одгледувачница или во кафез. Идеална Подлога за Ладење За Мали Кучиња и Домашни Миленици. Изработени од ладна ткаенина и мрежа што дише. Големина : 50*40см/ 25инч*16инч. Совршено за одржување на вашето домашно милениче ладно и удобно во топлите денови. Подлогата може да се стави на подот, во одгледувачница или во кафез. Идеална Подлога за Ладење За Мали Кучиња и Домашни Миленици. Изработени од ладна ткаенина и мрежа што дише.Идеална Подлога за Ладење За Мали Кучиња и Домашни Миленици.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат