.

.

Мобилен телефон случај Компатибилен Со Врежана Шема Tecno Pova 2 Кожа Паричник Телефон Случај Картичка Слот Држач Флип Телефон Случај Компатибилен Со Tecno Pova 2 Појас Клип

Мобилен телефон случај Компатибилен Со Врежана Шема Tecno Pova 2 Кожа Паричник Телефон Случај Картичка Слот Држач Флип Телефон Случај

DEN 1398.40
Залиха
Достапно за нарачка

Заштитете го вашиот телефон со стил со Нашата Флип Футрола за Телефон! Дизајниран да го чува вашиот уред безбеден од гребнатини, испакнатини и случајни капки, овој случај е совршен за секој што сака да го задржи својот телефон да изгледа одлично Со својот елегантен и модерен дизајн, тој е совршен додаток за секоја облека или пригода. Плус, лесно е да се инсталира и отстрани, што го прави погодна опција за употреба во движење. Врежана Шема картичка слот носителот флип телефон случај случај паричник телефон случај Компатибилен Со Tecno Pova 2. Дизајнот на заградата го прави вашиот живот порелаксиран. Дизајн на паричник телефон случај : има паричник слот внатре, можете да ставите картички и промена во неа, и тоа е многу погодно кога ќе излезете. Школка за мобилен телефон е изработена од висококвалитетни материјали и има функции на паѓање и отпорност на удари. Магнетната тока може да го поправи мобилниот телефон, осигурувајќи дека мобилниот телефон е многу безбеден во школка. Заштитете го вашиот телефон со стил со Нашата Флип Футрола за Телефон! Дизајниран да го чува вашиот уред безбеден од гребнатини, испакнатини и случајни капки, овој случај е совршен за секој што сака да го задржи својот телефон да изгледа одлично. Со својот елегантен и модерен дизајн, тој е совршен додаток за секоја облека или пригода. Плус, лесно е да се инсталира и отстрани, што го прави погодна опција за употреба во движење. Врежана Шема картичка слот носителот флип телефон случај случај паричник телефон случај Компатибилен Со Tecno Pova 2. Дизајнот на заградата го прави вашиот живот порелаксиран. Дизајн на паричник телефон случај : има паричник слот внатре, можете да ставите картички и промена во неа, и тоа е многу погодно кога ќе излезете. Школка за мобилен телефон е изработена од висококвалитетни материјали и има функции на паѓање и отпорност на удари. Магнетната тока може да го поправи мобилниот телефон, осигурувајќи дека мобилниот телефон е многу безбеден во школка.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат