.

.

Aexit AC 250v Wallидни Прекинувачи 10a 3 Банда 2 Вклучување / Исклучување На Ѕид Монтажа На Пламен Прекинувач За Прекинувач Светло Прекинувачи Сребрен Тон

Aexit AC 250v Wallидни Прекинувачи 10a 3 Банда 2 Вклучување / Исклучување На Ѕид Монтажа На Пламен Прекинувач За Прекинувач Светло Прекинувачи

DEN 186.56
Залиха
Достапно за нарачка

Име на производот : Ѕид Прекинувач; Земја На Производство : КИНА; Материјал : Пламен РЕТАРДАНТ КОМПЈУТЕР, Електронски Делови Нето Тежина : 119гр; Содржина На Пакетот : 1 x Wallиден Прекинувач, 2 парчиња x Завртки; Главна Боја : Црна,Сребрен тон. Номинален Напон и Струја : НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА 250 V 10 A; Вклучена Батерија : Не; Напон : AC 250 V. Струја : 10a; Прекинувач : 3 Банда 2 Начин; Големина : 86mm x 86mm x 40mm/3.3"x3, 3"x1, 5"(L*W*H). Теренот : 60мм/2.3"; Дупка За Устата : 4мм/0. Име на производот : Ѕид Прекинувач; Земја На Производство : КИНА; Материјал : Пламен РЕТАРДАНТ КОМПЈУТЕР, Електронски Делови. Нето Тежина : 119гр; Содржина На Пакетот : 1 x Wallиден Прекинувач, 2 парчиња x Завртки; Главна Боја : Црна,Сребрен тон. Номинален Напон и Струја : НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА 250 V 10 A; Вклучена Батерија : Не; Напон : AC 250 V. Струја : 10a; Прекинувач : 3 Банда 2 Начин; Големина : 86mm x 86mm x 40mm/3.3"x3, 3"x1, 5"(L*W*H).

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат