.

.

3dRose AllSouthernDesignTees-Пиење-Кул Шарени Забава Конур Папагал Пиење Пиво Од Кригла-Маски За Лице

3dRose AllSouthernDesignTees-Пиење-Кул Шарени Забава Конур Папагал Пиење Пиво Од Кригла-Маски За Лице

DEN 1.33
Залиха
Достапно за нарачка

Димензии (во инчи) : 6,3 Л х 4,0 В ЗАШТИТЕТЕ СО УДОБНОСТ-ЛЕСЕН, дише и растеглив материјал. Направено со 2 слоја полиестер. Останете ладни и удобни со овие лесни слоеви кои обезбедуваат доволна заштита од надразнувачи што се пренесуваат преку воздух. ЗАШТЕДЕТЕ ПАРИ-Перат И Еднократно. Фрлете го во алиштата и е добар како нов, брзо се суши и подготвен за заштита долго време. Компактен-Лесен, растеглив материјал кој лесно се преклопува до мала големина за да се вклопи во вашиот џеб или чанта и е подготвен за носење и без брчки. Се протега за удобност за да одговара на повеќето возрасни. ЛИЧНОСТ-Покажете ја вашата личност и бидете единствени со вашиот омилен дизајн отпечатен на вашата маска. Покажете стил и оригиналност и усогласете се со вашата омилена облека. Кул шарени забава конур папагал пиење пиво од кригла Маска За Лице Е сопствена печатена маска, создадете свој уникатен стил. Бидете стилски и безбедни додека сте во јавност со лесна маска за ткаенина што дише.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат