.

.

Дерик Турнбоу автограм бејзбол картичка 2001 Горна Палуба #16 Ѕвезда Дебитант - Бејзбол Плочи Автограм Картички

Дерик Турнбоу автограм бејзбол картичка 2001 Горна Палуба 16 Ѕвезда Дебитант - Бејзбол Плочи Автограм Картички

DEN 383.84
Залиха
Достапно за нарачка

Ако е автограм, вклучува индивидуално нумериран, евидентен холограм Категорија; Бејзбол Плочи Автограм Картички. Ако е автограм, вклучува индивидуално нумериран, евидентен холограм. Категорија; Бејзбол Плочи Автограм Картички. Дерик Турнбоу автограм бејзбол картичка (Анахајм Ангели) 2001 Горна Палуба #16 Ѕвезда Дебитант. Точка доаѓа целосно заверена со евидентен, сериски холограм и сертификат за автентичност. Ако производот е непотпишан или не се користи за игра, холограмот нема да биде вклучен сувенири На Дерик Турнбоу. Анахајм ангели сувенири.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат