.

.

Детско Седиште За Автомобил Опфаќа Вселенска Ракета Планета Темна Позадина Капак За Доење Шамија За Шалови За Бебиња Повеќекратна Употреба Крошна За Доенчиња За М

Детско Седиште За Автомобил Опфаќа Вселенска Ракета Планета Темна Позадина Капак За Доење Шамија За Шалови За Бебиња Повеќекратна

DEN 270.24
Залиха
Достапно за нарачка

Полиестер+Спандекс КАПАЦИ ЗА ПОВЕЌЕКРАТНА УПОТРЕБА : Може да се користи Како Капак За Седишта За Бебешки Автомобил,Капак За Доење За Доење, Капак За Количка За Висок Стол, Бесконечна Шамија,Светло Ќебе,Капак За Количка,Носач За Сонце,Заштита од Сонце, што е задолжително за секоја мајка!. Мека и Дише : капакот за Доење е изработен од 80% полиестер и 20% спандекс.Оваа ткаенина е мека,еластична,спречува директна сончева светлина и растеглива премија што ги прави капаците на седиштата за бебиња пространи и вашето бебе нема да се прегрее. 360 qprotection : нашата нега покритие обезбедува 360 quffull безгрижно покритие додека нега.Дури и ако доите на јавно место, не мора да се грижите за непријатни проблеми.Нашиот уникатен дизајн е смислено создаден за да ви даде на вас и на вашето бебе пријатен и приватен простор додека се храните. Големина : 27ин х 27ИН х 14во деколте.Една големина одговара на повеќето автомобилски седишта и доилки. Совршен Подарок : ова е хит подарок на забавата за туширање за бебиња, дефинитивно ценет од мајките и babies.It ќе расте заедно со бебето, се користи на повеќе различни начини. Полиестер+Спандекс. КАПАЦИ ЗА ПОВЕЌЕКРАТНА УПОТРЕБА : Може да се користи Како Капак За Седишта За Бебешки Автомобил,Капак За Доење За Доење, Капак За Количка За Висок Стол, Бесконечна Шамија,Светло Ќебе,Капак За Количка,Носач За Сонце,Заштита од Сонце, што е задолжително за секоја мајка!. Мека и Дише : капакот за Доење е изработен од 80% полиестер и 20% спандекс.Оваа ткаенина е мека,еластична,спречува директна сончева светлина и растеглива премија што ги прави капаците на седиштата за бебиња пространи и вашето бебе нема да се прегрее. 360 qprotection : нашата нега покритие обезбедува 360 quffull безгрижно покритие додека нега.Дури и ако доите на јавно место, не мора да се грижите за непријатни проблеми.Нашиот уникатен дизајн е смислено создаден за да ви даде на вас и на вашето бебе пријатен и приватен простор додека се храните. Големина : 27ин х 27ИН х 14во деколте.Една големина одговара на повеќето автомобилски седишта и доилки. Совршен Подарок : ова е хит подарок на забавата за туширање за бебиња, дефинитивно ценет од мајките и babies.It ќе расте заедно со бебето, се користи на повеќе различни начини.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат